ارتباط با ما

   

نکاتی مهم برای تعمیر چشمی درب پارکینگ

در بسیاری از موارد تمامی مشکلاتی که برای درب پارکینگ به وجود می آید ناشی از چشمی این درب ها است و به همین علت در صورتی که به درستی اقدام به تعمیر چشمی درب پارکینگ کنید می توانید به سادگی هرچه تمام مشکل را برطرف کنید. بدون شک تعمیر این چشمی ها می تواند سختی های زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. به همین علت نیز ما در این مطلب تلاش کرده ایم تا اطلاعات کاملی را برای تعمیر این چشمی ها در اختیار شما قرار دهیم و اطلاعاتی را درباره نحوه عملکرد این چشمی ها نیز در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین با ما در این مطلب همراه باشید.

نحوه عملکرد چشمی درب پارکینگ

نحوه عملکرد چشمی درب پارکینگ

قبل از آن که بخواهیم درباره تعمیر چشمی درب پارکینگ صحبت کنیم بهتر است ابتدا اطلاعاتی درباره نحوه عملکرد این چشمی ها را در اختیار شما قرار دهیم تا به خوبی با نحوه عملکرد چشمی درب پارکینگ آشنا شوید. اگر با چشمی های درب اتوماتیک آشنایی داشته باشید حتما می دانید که روش نصب چشمی درب اتوماتیک به این شکل است که در دو طرف درب های اتوماتیک نصب می شود و با استفاده از مادون قرمز این دو چشمی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. حال زمانی که یک مانع مانند خودرو ارتباط بین این دو چشمی را قطع می کند چشمی فرمانی را به سیستم مرکزی ارسال می کند که این فرمان می تواند نشان دهنده باز شدن و یا بسته شدن درب اتوماتیک باشد.

اگر شما هم قصد نصب یک چشمی جدید روی درب پارکینگ خود را دارید می توانید از خدمات وب سایت ما در این زمینه بهره مند شوید چرا که قیمت چشمی درب اتوماتیک در وب سایت ما بسیار مناسب تر از سایر فروشگاه ها می باشد و در نتیجه با استفاده از خدمات شما می توانید به میزان زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

عیب یابی چشمی درب پارکینگ

عیب یابی چشمی درب پارکینگ

اولین مرحله از تعمیر چشمی درب پارکینگ این است که شما به درستی مشکل آن را پیدا کرده تا بتوانید بهترین عملکرد را برای تعمیر آن داشته باشید. توجه داشته باشید که شما در گام اول باید ارتفاع چشمی درب پارکینگ را مورد بررسی قرار دهید تا مطمئن شوید که در ارتفاع مناسبی قرار دارد. یکی از اقداماتی که می توان برای مطمئن شدن از عدم کار کردن چشمی درب پارکینگ انجام داد این است که دست خود را جلوی آن قرار دهید و اگر صدای تیک تیک نشنیدید می توانید مطمئن شوید که مشکل از چشمی درب پارکینگ شما است.

نفوذ آب به داخل چشمی می تواند یکی از مهمترین علل خرابی آنها باشد که در اثر بارش باران یا شست و شوی درب پارکینگ رخ می دهد. یکی دیگر از دلایلی که می تواند باعث خرابی چشمی شود کثیف شدن چشمی می باشد. کثیف شدن چشمی می تواند به طور کامل عملکرد آن را مختل کند و باعث ایجاد مشکلات زیادی شود. در زمان عیب یابی این چشمی ها حتما باید سیم کشی آنها را نیز مورد بررسی قرار دهید تا مطمئن شوید که سیم کشی آنها نیز درست است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

تعمیر چشمی درب پارکینگ

تعمیر چشمی درب پارکینگ

برای تعمیر چشمی درب پارکینگ شما باید تخصص بالایی در این زمینه داشته باشید تا بتوانید به شکل درست این چشمی ها را تعمیر کنید که بسیاری از افراد این تخصص و تجربه را ندارند. در چنین شرایطی شما می توانید از خدمات ما در زمینه تعمیر چشمی این درب ها استفاده کرده و به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن چشمی درب های پارکینگ خود را تعمیر کنید. خدمات تعمیر در محل ما یکی از بهترین خدماتی است که شما می توانید از آنها استفاده کنید. نیروهای ما دارای تخصص و تجربه بالایی در زمینه تعمیر و عیب یابی این چشمی ها هستند و نمونه کارهای موفق ما نیز می تواند نشان دهنده کیفیت بالایی باشد که ما به مشتریان خود ارائه می دهیم.

یکی از مهمترین مزایای استفاده از خدمات ما برای تعمیر چشمی درب های پارکینگ این است که هزینه تعمیری که توسط تیم ما دریافت می شود بسیار مناسب است و برخلاف سایر مجموعه های فعال در این حوزه، ما در عین حال که کیفیت بالایی را به شما ارائه می دهیم هزینه مناسبی را نیز از شما دریافت می کنیم.

مقالات مرتبط :

4 دیدگاه

User

افشین

ارسال شده در فوریه 28, 2021 پاسخ

عالیه این خدمات

User

برزو

ارسال شده در فوریه 28, 2021 پاسخ

عالی بود، استفاده کردیم

User

روزبه

ارسال شده در فوریه 28, 2021 پاسخ

با سلام. ممنون از مطلب مفید و کاربردیتون

User

فرشید

ارسال شده در فوریه 28, 2021 پاسخ

جالب بود چیزی که می خواستم بود. ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری‌اند *

Call Now Button