ارتباط با ما

   

چند نکته ساده در مورد تعمیر درب پارکینگ ریموت دار

در این مقاله می‌خواهیم در رابطه با تعمیر درب پارکینگ ریموت دار صحبت کنیم. آیا درب پارکینگ شما به طور کامل باز نمی‌شود؟ آیا ریموت درب پارکینگ کار نمی‌کند؟ یا اینکه ایراد از خود درب پارکینگ است؟ شما می‌توانید با استفاده از یک عیب یابی ساده از تماس با تعمیرکار و هزینه کردن کلی پول اجتناب کنید زیرا تعمیر درب پارکینگ ریموت‌دار تهران بسیار پر هزینه است.

چند نکته ساده در مورد تعمیر درب پارکینگ ریموت دار

درب را واررسی کنید

برای تعمیر درب پارکینگ ریموت‌دار شمال شرق تهران زمانی که درب کاملا بسته است، درب را خلاص کرده و آن را بلند کنید و ببینید که آیا به طور روان باز و بسته می‌شود یا خیر. اگر درب به طور روان باز و بسته نمی‌شود، ریل ها، غلطک‌ها یا فنرهای درب مشکل دارند و ایراد از جک نیست.

غلطک‌ها را خودتان می‌توانید تعویض و ریل‌ها را خودتان می‌توانید تا حدی تمیز و روغن کاری کنید ولی به هیچ وجه به فنرها دست نیز و برای تعمیر درب پارکینگ ریموت‌دار شمال تهران، تعمیر درب پارکینگ شرق تهران یا تعمیر درب پارکینگ در هر جای دیگری با تعمیر کار حرفه ای تماس بگیرید زیرا می‌تواند به قیمت جانتان تمام شود.

ریموت کار می‌کند ولی کلید روی دیوار کار نمی‌کند

تعمیر درب پارکینگ ریموت دار در این مورد خیلی ساده است. در این صورت ممکن است مجبور شوید سیم کشی یا کلید روی دیوار را تعویض کنید. برای اینکه از خراب بودن سیم کشی یا کلید اطمینان حاصل کنید، کلید را از دیوار جدا کرده و با دست سیم‌ها را به هم دیگر متصل کنید. اگر جک درب کار کرد، کلید شما مشکل دارد. اگر با اتصال سیم‌ها نیز درب کار نکرد، با استفاده از یک سیم دیگر اتصال را برقرار کنید و اگر درب کار کرد، اشکال از سیم است.

اگر ریموت کار می‌کند ولی کلید روی دیوار کار نمی‌کند، کلید یا سیم کشی آن مشکل دارد و باید تعویض شود.

کلید روی دیوار کار می‌کند ولی ریموت کار نمی‌کند

در این حالت اول باتری‌ها را تعویض کنید و ببینید که آیا مشکل رفع می‌شود یا خیر. اگر حال نشد ممکن است نیاز به یک ریموت جدید داشته باشید.

درب پارکینگ بالا می‌رود ولی تنها زمانی پایین می‌آید که کلید روی دیوار را نگه داشته باشید

در این مورد شما باید سنسور ایمنی را بررسی کنید. بررسی کنید که آیا حسگرهای ایمنی سرجایشان قرار دارند یا خیر. لامپ کوچک روی هر سنسور باید زمانی که چیزی بین آن‌ها نیست، روشن باشد. در صورتی که اصلا لامپ‌ها روشن نشوند، باید سنسور را تعویض کنید. این کار را خودتان می‌توانید انجام دهید و نیازی به متقبل شدن هزینه بالای تعمیر درب پارکینگ ریموت‌دار تهران، تعمیر درب پارکینگ ریموت‌دار شمال شرق تهران، تعمیر درب پارکینگ ریموت‌دار شمال تهران یا تعمیر درب پارکینگ ریموت‌دار شرق تهران نیستید.

پریزی که جک به آن متصل است برق دارد ولی وقتی که کلید روی دیوار را یا کلید ریموت فشار می‌دهید، نه صدایی می‌شنوید نه لامپی روشن می‌شود

در این حالت احتمالا مدار الکتریکی دچار مشکل است و باید تعویض شود. رعد و برق‌ها شایع ترین دلیل خرابی مدار الکتریکی درب ریموت‌دار پارکینگ هستند. مدار الکتریکی درون یک جعبه پلاستیکی قرار دارد. تعویض مدار درب ریموت‌دار پارکینگ ممکن است سخت به نظر برسد، ولی اصلا این طور نیست. جعبه پلاستیکی و حباب لامپ را بردارید، سیم های کلید و حسگرهای ایمنی را قطع کنید، پیچ‌ها را باز کنید و بورد الکتریکی را بردارید و آن با را با یک برد سالم تعویض کنید.

تعویض بورد الکتریکی خیلی ساده است و خودتان می‌توانید انجام دهید.

همه چیز به درستی کار می‌کند به غیر از لامپ ها

اگر لامپ‌ها سالم هستند ولی روشن نمی‌شوند، احتمالا سوکت آن‌ها دچار مشکل است. برای دسترسی به سوکت باید بورد الکتریکی را هه بردارید. برای این کار همانند بالا قبل عمل کنید و سپس سوکت را تعویض کنید. نه برای تعویض بورد الکتریکی و نه برای تعویض سوکت لامپ نیازی به متقبل شدن هزینه های زیاد تعمیر درب پارکینگ ریموت‌دار تهران، تعمیر درب پارکینگ ریموت‌دار شمال شرق تهران، تعمیر درب پارکینگ ریموت‌دار شمال تهران یا تعمیر درب پارکینگ ریموت‌دار شرق تهران نیستید.

حامل جک حرکت می‌کند ولی درب پارکینگ باز نمی‌شود

یکی از موارد دشوار تعمیر درب پارکینگ ریموت دار ، این مورد است و احتمالا برای این کار باید حامل جک را تعویض کنید. پیش از هر کاری باید زنجیر را از پایین به ریل گیر دهید تا زنجیر سر جایش باقی بماند. وقتی که جای زنجیر سفت شد، آن را از دو سمت جک جدا کنید. ریل را از براکت جدا کرده و آن را به یک سمت کنار بزنید. جک قدیمی را بردارید و آن را با جک جدید جایگزین کنید. زنجیر‌ها را مجددا متصل کرده و کشش زنجیر را تنظیم کنید. تعویض جک های تسمه‌دار و پیچی نیز کاملا مشابه است. این کار  کمی دشوار است و اگر تجربه کار فنی ندارید برای تعمیر درب پارکینگ ریموت‌دار تهران، تعمیر درب پارکینگ ریموت‌دار شمال شرق تهران، تعمیر درب پارکینگ ریموت‌دار شمال تهران یا تعمیر درب پارکینگ ریموت‌دار شرق تهران حتما با متخصص تماس بگیرید.

جک صدا می‌دهد ولی درب پارکینگ باز نمی‌شود


در این حالت احتمالا چرخ دنده اصلی خراب است. این مسئله دلیل اصلی خراب شدن درب های ریموت‌دار پارکینگ‌ها می‌باشد و معمولا به دلیل عدم سرویس کردن به موقع یا استفاده نامناسب، سریع تر خراب می‌شود. تعمیر درب پارکینگ ریموت دار در این حالت بسیار دشوار است و برای این کار حتما باید تعمیر کار حرفه‌ای بیاورید.

در صورت خراب شدن چرخ دنده اصلی، نیاز به یک تعمیر کار برای تعمیر درب پارکینگ ریموت‌دار دارید.

درب پارکنیگ باز نمی‌شود

فرقی نمی‌کند که درب پارکینگ شما چیست، شما همیشه باید ریل هایی را که در تماس با حامل جک هستند، روغن کار کنید. از روغنی استفاده کنید که کثیفی‌ها را به خودش جذب نمی‌کند. اسپری سیلیکون مورد بسیار خوبی است. اگر جک از نوع پیچی است، باید حدقل هر شش ماه یک بار، چند نقطه را در طول ریل گریس‌کاری کنید.

در مکان هایی با آب و هوای سرد از گریس لیتیومی استفاده کنید. سرویس کردن و روغن‌کاری به موقع سبب می‌شوند که درب پارکینگ شما خیلی روان کار کند و به چرخ دنده، جک و موتور جک کمترین فشار وارد آید و در نتیجه زود به زود نیاز به تعمیرکار و تقبل هزینه های بالای تعمیر درب پارکینگ ریموت‌دار تهران، تعمیر درب پارکینگ ریموت‌دار شمال شرق تهران، تعمیر درب پارکینگ ریموت‌دار شمال تهران یا تعمیر درب پارکینگ ریموت‌دار شرق تهران نخواهید داشت.

تعمیر درب پارکینگ ریموت دار . روغن کاری منظم ریل‌ها فراموش نشود.

خدمات ما :

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

امدادجک، کلیه خدمات تعمیر تخصصی انواع درب‌های پارکینگ را به طور شبانه روزی، با کیفیت بالا ارائه می‌دهد. اگر برای تعمیر درب پارکینگ به تعمیرکاران حرفه ای و متخصص نیاز دارید، کافی است با ما تماس بگیرید.

4 دیدگاه

User

منسوبی

ارسال شده در نوامبر 10, 2020 پاسخ

لطفا از این پست های آموزشی بیشتر بزارید. متشکرم

User

شادمهر

ارسال شده در نوامبر 10, 2020 پاسخ

ممنون ازاشتراک گذاریتون ،عالی بود

User

سام

ارسال شده در نوامبر 10, 2020 پاسخ

چه طور میتونم استفاده کنم؟

User

شهران

ارسال شده در نوامبر 10, 2020 پاسخ

سلام دستتون درد نکنه! خیلی خوب بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری‌اند *

Call Now Button