ارتباط با ما

   

مشکلات رایج درب‌های پارکینگ اتوماتیک

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که از درب‌های پارکینگ اتوماتیک استفاده می‌کنید احتمالا در زمان استفاده از این درب‌ها با مشکلات خاصی مواجه‌اید. مشکلات رایج درب‌های پارکینگ اتوماتیک مشکلاتی هستند که برای تمامی افراد پیش می‌آیند و شما هم ممکن است در طول استفاده از این درب‌ها با برخی از این مشکلات مواجه شوید.

به همین علت نیز ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره این مشکلات رایج صحبت کنیم و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا شما هم در مواجه با این مشکلات بتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید.

باز و بسته کردن درب اتوماتیک پارکینگ در زمان قطع برق  مشکلات رایج درب‌های پارکینگ اتوماتیک

باز و بسته کردن درب اتوماتیک در زمان قطع برق

یکی از مشکلات رایج درب‌های پارکینگ اتوماتیک، باز و بسته کردن درب اتوماتیک در زمان قطع برق است. همان‌طور که می‌دانید درب‌های اتوماتیک پارکینگ با استفاده از یک ریموت و به‌صورت از راه دور با استفاده از جریان الکتریکی باز و بسته می‌شوند، حال زمانی که این جریان الکتریکی قطع می‌شود بسیاری از افراد برای باز و بسته کردن این درب‌ها با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند.

باز و بسته کردن این درب‌ها در زمان قطعی برق بسیار ساده است، شما برای این کار می‌توانید از آچار آلن استفاده کنید و یا این که می‌توانید از کلید‌های مخصوصی که معمولا در زمان نصب درب‌های پارکینگ اتوماتیک روی این درب‌ها نصب می‌شوند استفاده کنید تا بدون نیاز به برق بتوانید این درب‌ها را باز و بسته کنید.

نحوه روغن‌کاری جک درب پارکینگ

روغن‌کاری جک درب پارکینگ نیز می‌تواند یکی دیگر از مشکلات رایجی باشد که افراد در هنگام استفاده از این درب‌ها با آن مواجه می‌شوند. در صورتی که به‌درستی جک این درب‌ها را روغن‌کاری نکنید در طول زمان فرسوده و عملکرد نامناسبی را به شما ارائه خواهند داد. نحوه روغن‌کاری جک درب پارکینگ به این شکل است که شما باید به طور کامل غلطک، فنرها، ریل و خود جک را روغن‌کاری کنید.

برای انجام این کار مقداری روغن مخصوص را در محل‌های بیان ریخته و سپس جک را روشن کنید تا شروع به حرکت کند. این حرکت باعث می‌شود تا روغنی که روی بخش‌های مختلف جک ریخته‌اید به‌صورت یکنواخت در تمامی نواحی آن پخش شود و در نتیجه جک درب پارکینگ به‌خوبی روغن‌کاری شود.

بستن درب پارکینگ بدون ریموت  مشکلات رایج درب‌های پارکینگ اتوماتیک

بستن درب پارکینگ بدون ریموت

از دیگر مشکلات رایج درب‌های پارکینگ اتوماتیک که در زمان استفاده از این درب‌ها ممکن است با این مشکل نیز مواجه باشید بستن این درب‌ها بدون ریموت است. گاهی اوقات شما به ریموت درب‌های پارکینگ دسترسی ندارید ولی نیاز دارید تا بتوانید این درب‌ها را ببندید.

در چنین شرایطی برای بستن درب پارکینگ بدون ریموت شما می‌توانید از خلاص‌کن‌های دستی استفاده کنید که معمولا روی درب‌های پارکینگ اتوماتیک نصب می‌شوند. با این حال برخی از درب‌ها نیز این خلاص‌کن را ندارند که در چنین مواردی همان‌طور که در بخش‌های قبلی بیان کردیم از کلید‌های مخصوصی که روی درب‌های پارکینگ نصب می‌شود استفاده کنید تا بتوانید این درب‌ها را ببندید.

باز شدن خودبه‌خود درب پارکینگ

اگر با درب‌های پارکینگ اتوماتیک کارکرده باشید احتمالا برای شما هم پیش‌آمده است که مشاهده کنید این درب‌ها به‌صورت خودبه‌خود و بدون اختیار شما باز می‌شوند. معمولا این مشکل به علت تداخلی است که بین گیرنده و فرستنده مرکز فرمان ایجاد می‌شود و باعث می‌شود تا درب اتوماتیک پارکینگ شما به‌صورت خودبه‌خود باز و یا حتی بسته شود.

یکی از نکات بسیار مهمی که درباره این مشکل باید به آن توجه داشته باشید این است که این مشکل می‌تواند امنیت ساختمان شما را تحت تاثیر قرار دهد. به همین علت برخلاف دیگر مشکلات رایج درب‌های پارکینگ اتوماتیک شما باید در صورت مشاهده این مشکل به‌سرعت اقدام به برطرف‌کردن آن کنید. برای حل این مشکل می‌توانید به‌سادگی از خدمات وب‌سایت ما استفاده کرده و درب‌های پارکینگ اتوماتیک خود را تعمیر کنید.

آچار خلاص‌کن درب پارکینگ

آشنایی با آچار خلاص‌کن درب پارکینگ

معمولا تمامی درب‌های پارکینگ اتوماتیک دارای یک آچار خلاص‌کن می‌باشند چرا که این درب‌ها با استفاده از جریان الکتریکی باز و بسته می‌شوند و عملکرد آنها به‌صورت از راه دور است؛ بنابراین نیاز به یک مکانیزم برای مواقعی که جریان برق قطع می‌شود در این درب‌ها احساس می‌شود که این مکانیزم همان آچار خلاص‌کن روی این درب‌ها است. شما با استفاده از این آچار می‌توانید بدون نیاز به ریموت و جریان برق درب‌های اتوماتیک پارکینگ خود را باز و بسته کنید.

محصولات مرتبط :

مقالات مرتبط :

5 دیدگاه

User

اسماعیل

ارسال شده در فوریه 14, 2021 پاسخ

عالی بود ممنونم. لطفا در مقاله هاتون از ویدئو هم استفاده کنید .

User

رستم

ارسال شده در فوریه 14, 2021 پاسخ

این خدمات عالی هستند.

User

انوشیروان

ارسال شده در فوریه 14, 2021 پاسخ

پست هاتون فوق العاده عالی

User

متین

ارسال شده در فوریه 14, 2021 پاسخ

سلام،خسته نباشید
سایت جالب و مفیدی طراحی کردید

User

پگاه

ارسال شده در فوریه 14, 2021 پاسخ

موفق باشین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری‌اند *

Call Now Button